Apie mane

apie-maneKartą paragavęs negali sustoti. Taip atsitiko ir man, kai pirmą kartą atostogavau Italijoje. Šis nuostabus kraštas, turtingas savo istorija, menu, kultūra, mada, elegancija, nepakartojamo grožio kraštovaizdžiais, žydra krištolo skaidrumo jūra, viena už kitą gražesnėmis salomis,  įspūdingais kalnais, puikia virtuve bei itališku temperamentu mane labai sužavėjo. Kasmet  atostogų grįždavau į Italiją, kol kartą atostogų nebeužteko. Nepaprasto žavesio meno ir kultūros sostinė Florencija ilgam laikui užkariavo mano širdį.

Gyvenu Florencijoje nuo 2009 metų ir pamilstu šį miestą vis labiau. Kasdien džiaugiuosi vaikštinėdama Florencijos istorinio senamiesčio gatvelėmis, kuriomis kažkada vaikščiojo tokie pasaulinio garso genijai kaip Leonardo da Vinci, Michelangelo ir daugelis kitų. Džiaugiuosi galėdama prisiliesti prie šio pasaulyje unikalaus miesto grožio, meno, istorijos, paslapčių ir pasidalinti tuo su kitais.

Studijavau vokiečių filologiją bei politologiją Klaipėdos, Rigos tarptautiniame bei Hageno universitetuose. Svajonių vedama, apsigyvenau Florencijoje, kur po intensyvių ir be galo įdomių studijų apie šį unikalų kraštą, dirbu mylimą gidės darbą. Esu kvalifikuota gidė bei kelionių vadovė po Florencijos miestą bei kitus Italijos miestus. Organizuoju ir vedu ekskursijas bei išvykas pagal mano autorinius maršrutus taip pat pagal Jūsų pageidavimus. Mano ekskursijos bei išvykos pritaikytos tiek pavieniams keliautojams, tiek didelėms grupėms ir taip pat šeimoms su vaikais, kurie ekskursijos metu tikrai nenuobodžiaus. Padedu organizuoti apgyvendinimą Toskanoje bei kitais organizaciniais klausimais. Galiu suorganizuoti apsilankymus, verslo susitikimus vietinėse dizaino ir įrangos įmonėse, maisto produktų fabrikuose, odos ar kitų vietinių amatininkų dirbtuvėse. 

Gyvendama šiame krašte ir gerai jį pažinodama, perpratus vietinį mentalitetą ir kitas vietines subtilybes, galiu pasiūlyti Jums išskirtines galimybes ir nepaprasto grožio vietas.

Vertėjauju lietuvių, italų, vokiečių, rusų kalbomis.

Patikėkite savo atostogų planus ir svajones man ir Jūsų poilsis bei kelionių įspūdžiai po šį unikalų kraštą bus nepakartojami. 

Nuoširdžiai, Ligita

Aplankykite mano Facebook psl. Atostogos Toskanoje.