Bolonija

bolognaVienos dienos išvyka į Boloniją, Emilia Romania regiono sostinę. Vienas seniausių, tipiškas šiaurinės Italijos miestas didžiuojasi net tik turtinga istorija bet ir seniausiu pasaulyje universitetu. Du milžiniški svyrantys bokštai, originali Santo Stefano bazilika – septynių  viduramžių bažnyčų religinis kompleksas po vienu stogu. San Petronio bazilika – didžiausias viduramžių Italijos pastatas iš plytų, kurioje saugomi seniausi Italijoje vargonai.

 

 

bologna1Išvykos metu smaližių laukia siurprizas! Lankome didžiausio pasaulyje ledų įrengimų gamintojo fabriką ir skanaujame vietoje pagamintus šviežutėlaičius ledus. Na o patys smalsiausi turės galimybę sudalyvauti ledų gamybos procese ir pasigaminti mėgstamiausių skonių ledus!

 

Emilia Romania regione, Maranello miestelyje įsikūręs vienas žymiausių sportinių automobilių gamintojas Ferrari. Kiekvieno pasiturinčio italo garbės reikalas vairuoti šią prabangią sportinę mašiną. Ferrari muziejaus lankymo metu apžiūrėsite ne tik naujus bet ir legendinius sportinius automobilius, jų trofėjus, susipažinsite su garsaus gamintojo istorija ir galbūt patys pravažiuosite legendine sportine mašina bandymo trasoje.