Kvepalų degustacija

profumi

Ar teko kada dalyvauti kvepalų degustacijoje? Pažinti magišką natūralių, klasikinių ir retų kvapų pasaulį bei prisiliesti prie kvepalų kūrybos? Florencijoje tai įmanoma!

Besisvečiuodami Florencijoje turite galimybę pasidairyti po vieno žymiausių pasaulyje kvepalų kūrėjo, taip vadinamo “nosimi”, pasaulį.Vienintelis Italijoje kvepalų kūrėjas laimėjęs aukščiausią  kvepalų pasaulyje įvertinimą – Coty premiją, pakvies Jus į kvepalų karalystę, kurią įkūrė savo antikiniuose rūmuose Florencijos senamiestyje. Po daugybės kelionių Rytų šalyse, sukuria pirmą kvepalų kolekciją, skirtą namų kvapams, kur Rytų šalių aromatai persipina su Toskanos kvapais. Maloniai nuteikia alyvmedžių, kiparisų, lauro lapų, iriso žiedų, Volteros alebastro aromatai.

profumi1Šiandien garsusis florentietis žinomas visame pasaulyje o jo kvepalais mėgaujasi ne tik individualumą bei išskirtinumą vertinantys. Ekskursijos po kvepalų namus susipažįstame su kvepalų pasauliu, natūraliomis pirminėmis žaliavomis, kvepalų gamybos istorija ir būdais. Lankome taip pat kvepalų namų sodelį bei terasą, kur auginami aromatiniai augalai naudojami kvepalų gamybai.

Netrukus duris atvers kvepalų muziejus ir galbūt Jūs būsite vieni iš pirmųjų jo lankytojų. O gal susigundysite tik Jums individualiai sukurtais kvepalais? Jei ne, iš kvepalų karalystės išsinešite nepakartojamus įspūdžius, gražias emocijas, naujas žinias bei Florencijos aromatus.